מה זה אפוקסי ולמה זה חשוב?

עיקרי הדברים:

רצפת אפוקסי מורכבת משני חומרי גלם עיקריים והם: חומר בסיס וחומר מזרז (מקשה). שני חומרים אלו מגיעים כשהם במצב צבירה נוזלי או צמיגי, כאשר הערבוב ביניהם יוצר ריאקציה כימית המובילה להתקשות החומר לאחר זמן קצר באופן יחסי. לרוב מדובר בפרק זמן שלא עולה על 48 שעות. היות וקיימים סוגים שונים של הרכבים כימיים, ניתן לעשות שימוש בציפוי אפוקסי למטרות שונות החל מציפויים העמידים בעומסים כבדים, דרך ציפויים עמידים לטמפרטורות קיצוניות ואזורים תעשייתיים ועד לציפויים דקורטיביים.

בעזרת ציפוי הרצפה באפוקסי ניתן לשמור על סביבת עבודה בטוחה, לעכב שחיקה או בלאי ולשוות לחלל מראה אסתטי ומעוצב. עם זאת, על מנת שניתן יהיה לקבל תוצאות מיטביות הבחירה בחברה שתבצע ציפוי אפוקסי היא חשובה לאין שיעור.

צרו איתנו קשר

המלצות הגולשים

המאמרים שלנו

המלצות הגולשים

פוסטים נוספים

שיפוצים ברעננה והוד השרון

אם החלטתם לשפץ את דירת המגורים שלכם הממוקמת, האפשרויות העומדות על הפרק לצורך שיפוץ הדירה בוודאי מעט מבלבלות אתכם. אין ספק כי תהליך שיפוץ הוא

Read More »

המדריך השלם לאיתור נזילות

איתור נזילות הינו טקס שיש לבצע אותו )לצערנו( לעיתים תכופות. בישראל, מתבצעות מדי יום אלפי בדיקות לאיתור נזילות בכל רחבי הארץ.   מהן נזילות מים?

Read More »

קבלן רצפת אפוקסי בחריש

  ככל שהולך ענף הבניין ומתפתח, כך נפתחות בפנינו אפשרויות רבות יותר אבל כך גם הופכת המשימה של בחירת האפשרות המתאימה לנו ושל בחירת אנשי

Read More »

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!